درباره ما
نام این سایت داراي فلسفه­اي است بر گرفته شده از اساسي­ترين ماموريت هر بالادست در قبال تيم كاري خود. بر همين اساس ادعا بر اين است كه هر فردي كه به عنوان بالادست( رئيس، سرپرست، مسئول، مدير و يا هر عنوان ديگري) فرد و يا افراد ديگري منسوب مي­شود، در قبال ايشان بايد سه نقش اساسي را ايفا كند و البته ايفاي هر نقش منوط به انجام مجموعه­اي از وظايف است، و البته لازم به گفتن نيست كه براي ايفاي هر نقش، به دانش، مهارت و ويژگي­هاي مناسب و متناسبي نيز نياز می باشد. به دقت نمي­توان بين اين نقش­ها تقدم قايل شد!! چه براي ساده ­سازي كار مي­توان از نقش مديريتي شروع كرد.

ماموریت
ارايه خدمات آموزش، مشاوره و پژوهشي تخصصي مربي گري و رهبري به مديران و كارشناسان ايراني با هدف اثرگذاري مثبت بر زندگي سازماني و كمال فردي افراد با همياري نيروهاي خلاق، با انگيزه و يادگيرنده و شبكه مشاوران حرفه اي داخلي و خارجي.
چشم انداز ما
مورد اعتمادترين و متخصص ترين مركز مربي گري و رهبري در ايران تا سال ١٤٠٥
ارزش های ما
1)حفظ روزامدي علمي در خدمات ارايه شده و همگام با آخرين يافته هاي مراكز معتبر علمي و پژوهشي دنيا
 ٢)مسئوليت پذيري در قبال ذينفعان از طريق ارايه بهترين مشاوره ها و آموزش ها تا حصول نتيجه و كسب رضايت خاطر آنها
 ٣)امانت داري و صداقت در اطلاعات دريافتي و خدمات ارايه شده
 ٤)خدمت رساني با رعايت اصول اخلاق حرفه اي و بدون توجه به گرايشات مذهبي و سياسي يادگيرندگان

 

چه چیز آراز را متمایز می‌کند؟

ما با بیش بخش‌های مختلف  دولتی و خصوصی در سرتاسر ایران همکاری کرده‌ایم که اغلب مشتریان ما، مشتریانی دائمی با بیش از 10 سال تجربه همکاری با ما هستند. ​​​​​​

تخصص

روش‌شناسی

نتایج

ما با حدود دو دهه تجربه و پرورش مدل‌ها و ارزیابی‌های علمی و ارائه خدمات رهبری و مربی‌گری توانسته‌ایم بیش از 20000 ارزیابی در سازمان‌های مختلف انجام دهیم. 

ما بستری کاربردی و ساده منطبق با واقعیت‌های سازمانی و فردی که با استفاده از ارزیابی‌ها، مربی‌گری، برنامه‌های توسعه فردی و خدمات مشاوره بکار گرفته می‌شود، با زیرساختی علمی ارائه می‌دهیم. 

همین امروز با ما تمای بگیرید تا با تاثیر آگاهی از نقاط قوت خود رهبری خود و پرورش آ‌ها آن‌ها بر خودتان، سازمانتان و بهبود عملکرد رهبری آشنا شوید. 

مهارت‌های رهبری را در خود تقویت کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش