ما همواره شاهدیم که افرادی کسب و کارهای جدیدی را در حوزه‌های گوناگون راه اندازی می‌کنند. بعضی ها در همان مراحل اول شکست خورده و از گردونه خارج می‌شوند. عده‌ای دیگر بیشتر در صحنه رقابت‌ می‌مانند و با بدست آوردن جایگاهی متوسط به کار خود ادامه می‌دهند. اما، در این میان عده‌ اندکی هم هستند که به رهبران آن حوزه تبدیل می‌شوند. این‌ها همان افرادی هستند که بعدها از آن‌ها به عنوان کارآفرینان واقعی یاد می‌شود. 
تنها به راه انداختن کسب و کار جدید کافی نیست بلکه حفظ، نگهداری، و بقای هر کسب و کار نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد. برای حفظ بقای یک فعالیت اقتصادی باید عناصر تشکیل دهنده و اساسی آن کسب و کار که مهم‌ترین آن‌ افراد شاغل در آن هستند بخوبی شناسایی شوند، پرورش بیابند، و حفظ و نگهداری شوند. چنین توجه و زاویه دیدی می‌تواند تفاوت چشمگیری در موفقیت بنگاه‌های تازه تاسیس ایجاد کند. 
متخصصان مرکز رهبری و مربی‌گری آراز می توانند شما را در مسیر پرپیچ و خم کارآفرینی همراهی کنند. ما در مرکز آراز با نگاه به افراد و تیم‌های کارآفرین به عنوان انسان هایی که دارای ویژگی، خصیصه و استعدادهایی که در انتظار شناسایی و پرورش هستند، در تلاش هستیم تا با کمک به شناسایی استعدادها و شایستگی های افراد و ارایه مشاوره در زمینه انتخاب صحیح افراد برای جذب و نیز انتخاب و استخدام، ارزیابی و مدیریت عملکرد، پرورش استعداد و عملکرد آنها، به موفقیت و کسب سودآوری حداکثری شما کمک کنیم. در این راستا، پکیج زیر به عنوان برنامه توسعه فردی خدمتی است از مرکز آراز به کارآفرینان، صاحبان مشاغل نوپا، و شرکت‌های جوان برای تاسیس، تثبیت، و تقویت کسب و کارشان: 
•    شناسایی استعدادها، شایستگی‌ها، منش و ویژگی های شخصیتی متناسب با کسب و کار شما 
•    آموزش مهارت‌های رهبری، مربی‌گری، ارتباط موثر، زبان بدن، و هوش هیجانی برای مدیریت بهینه و موثر افراد و تعامل موثر با مشتریان
•    طراحی استراتژی مناسب موفقیت فردی در کسب و کار مربوطه
•    پایش پیشرفت بصورت آنلاین در دوره‌های زمانی مختلف و ارائه خدمات مشاوره متناسب با پیشرفت و مراحل مختلف توسعه کسب وکار و مسیر پیشرفت شغلی.

پكيج مشاوره  شماره 1 ويژه کارآفرینان، استارتاپ‌ها، شرکت‌ها تازه تاسیس و کوچک

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش